Salı , 16 Temmuz 2019
Anasayfa / Etkinlikler / BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze yönetimi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Gebze Belediye Başkanlığı görevine seçilen Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret eden İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Musa Öztürk ve Gebze yönetimi Başkan Büyükgöz ile bir süre sohbet ederek yeni dönem vizyonu ve ilçede yapacağı çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu ve kendisine ve ekibine başarılar diledi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Gebze’lilerin ve partisinin kendilerine duyduğu güvene layık olmak için canla başla çalışacaklarını belirtti ve gönül belediyeciliği ilkesine uygun olarak ilçede hizmet standartlarını her alanda yukarı çıkarma gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Ziyarete İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Musa Öztürk ile birlikte İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu Koordinatörü Ertuğrul Taşlı, İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze eski başkanı Ali Erol, yönetim kurulu üyeleri Resul Kotan ve Gürsel Şanlı ile İMH genel kurulu üyesi Said Kotan iştirak etti.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze yönetimi, Gebze Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sedat Çelik’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

 

Paylaş

Hakkında imhgebze

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter