Pazartesi , 24 Haziran 2019
Anasayfa / Duyurular / İstanbul İMH Hicret’ten Gebze İMH’ye ziyaret
İstanbul İMH Hicret’ten Gebze İMH’ye ziyaret

İstanbul İMH Hicret’ten Gebze İMH’ye ziyaret

 

İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu Hicret ve Gebze Akademi Eğitim Kültürel Dayanışma Derneği yönetimleri İnsan ve Medeniyet Hareketi merkezine ayrı ayrı ziyaretlerde bulundu.

İlk ziyareti gerçekleştiren İnsan ve Medeniyet Hareketi Hicret Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçe ve bölge temsilcilerinden oluşan misafir heyete İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verildi. İMH Gebze Başkanı Musa Öztürk, misafir Anadolu Hicret yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Gebze’de devam eden eğitim, kültür, sosyal faaliyetler ile özellikle gençlik çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Konuk İMH Anadolu Hicret Başkanı Mehmet Sarı ve İstanbul Anadolu yakası ilçe temsilcileri de Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgelerinden oluşan Anadolu Hicret’in yürüttüğü faaliyetler hakkında Gebze yönetimine bilgi verdi.

İMH Anadolu Koordinatörü Ertuğrul Taşlı’nın da katıldığı ziyaret, her iki kardeş kurumun bölgelerinde gerçekleştirdikleri takva eksenli eğitim ve toplumsal ıslah çalışmalarının verimlilik ve bereketinin artırılmasına yönelik öneri ve değerlendirmeleriyle son buldu.

 

Paylaş

Hakkında imhgebze

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter