Çarşamba , 18 Eylül 2019
Anasayfa / Dünya / Kayseri’deki Terör Saldırısını Lanetliyoruz
Kayseri’deki Terör Saldırısını Lanetliyoruz

Kayseri’deki Terör Saldırısını Lanetliyoruz

Kayseri’de Düzenlenen Terör Saldırısını Lanetliyoruz.

Kayseri’de halk otobüsüne yönelik bombalı saldırıyı lanetliyor, saldırıda şehit olan kardeşlerimize Allah’tan (c.c.) rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Son günlerde artan terör saldırılarını planlayan karanlık odakların niyetlerini çok iyi biliyoruz. İslam dünyasında yaşanan acılara en yüksek perdeden ses veren milletimizi kendi iç sorunlarında hapsetmek isteyenler başarılı olamayacaklar.

Halep’te yaşanan insanlık dramı karşısında millet olarak teyakkuza geçtiğimiz bu günlerde yapılan terör saldırıları İslam dünyasının vahşi yaratıklara teslim edilmesine karşı çıkan Türkiye’ye diz çöktürtmeye yöneliktir.

Ey Hainler! Bilmelisiniz ki yaptığınız her saldırı bizi daha da diriltiyor.
Beşiktaş’ta, Kayseri’de patlatılan bombalar millet olarak ne tür bir global cendereden geçmekte olduğumuz hakkında bizi daha da bilinçlendiriyor.

Gezi eylemlerinden, 17-25 Aralık’a; 15 Temmuz’dan, Kayseri saldırısına kadar Türkiye’nin güçlenmemesi için her türlü karanlık oyunu devreye sokanlar İslam dünyasının umudu olarak ayağa kalkan Türkiye’nin yükselişine engel olamayacaklar.

Kayseri’da yapılan bombalı saldırıyı lanetliyor, milletimizi birlik ve beraberlik içinde sağduyulu davranmaya davet ediyoruz.

Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkında imhgebze