Pazar , 21 Ekim 2018
Anasayfa / Duyurular / VOLEYBOL MAÇINDA FİNAL HEYECANI
VOLEYBOL MAÇINDA FİNAL HEYECANI

VOLEYBOL MAÇINDA FİNAL HEYECANI

Gebze İMH Voleybol Turnuvası’nda finalistler belli oldu

Balkan Kaplanları – Fatih Mes. ve Tek. Anadolu Lisesi final oynuyor

Final maçı ve ödül töreni 14 Nisan Cuma günü saat 20.00’de Gebze Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından düzenlenen Geleneksel 3. Voleybol Turnuvası’nda finalin adı belli oldu. Büyük çekişme içinde geçen yarı final maçları sonunda rakiplerini saf dışı bırakan BALKAN KAPLANLARI ve FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ takımları şampiyonluk için mücadele edecek.

Yarı final maçında rakibi GEBZE İHH’yı 3-0 gibi net bir skorla yenen BALKAN KAPLANLARI ile GENÇ EFELER takımını 3-1 mağlup eden FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ final maçında şampiyonluk için karşı karşıya gelecek.

FİNAL GEBZE KAPALI SPOR SALONU’NDA
Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı Ali Erol, geçtiğimiz Mart ayında başlayan ve 24 takımın katıldığı turnuvanın artık sonuna geldiklerini belirterek, “Gebze’de başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere değişik meslek grupları arasında tanışma ve kaynaşmaya vesile olan turnuvamız başarılı bir şekilde devam etti. Turnuva boyunca centilmence mücadele eden tüm takımları kutluyor, önümüzdeki Cuma günü yapılacak final maçlarına tüm voleybol severleri davet ediyorum” dedi.

BALKAN KAPLANLARI  ve FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ arasında oynanacak final maçı 14 Nisan Cuma günü saat 20:00’da Gebze Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak ve dereceye giren takımlara ödülleri bölge protokolü tarafından verilecek.

 

_DSC0875 _DSC0788 _DSC0728 _DSC0698

Hakkında imhgebze