Cumartesi , 15 Aralık 2018
Anasayfa / Duyurular / VOLEYBOL TURNUVASINDA SON DURUM
VOLEYBOL TURNUVASINDA SON DURUM

VOLEYBOL TURNUVASINDA SON DURUM

VOLEYBOL TURNUVASINDA SON DURUM

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze olarak Geleneksel olarak düzenlediğimiz 3. Voleybol Turnuvası 4.haftasına girdi. Karşılaşmalar oldukça çekişmeli geçiyor.

A Grubunda MUALLİMUN takımı üstün gayretleri ile liderliği ele geçirdi. AKSAÇLILAR ve TÜGVA takımları da lider takımla aynı puana sahip ve oldukça iddialı takımlarımız arasında yer alıyorlar. Diğer yandan DİN GÖR. DER. VE GEBZE MÜFTÜLÜĞÜ takımı da iyi bir performans sergiliyor son maçı alırlarsa averajdan tur atlama şansı olabilir.

B grubunda GENÇ EFELER takımı şu ana kadar hiç yenilgi almadan liderliğini sürdürüyor. FATİH MES.ve TEK. ANADOLU LİSESİ takımı ve ÇÖZÜM LİSESİ takımları 4’er puanla çeyrek finalist olmak için yarışıyorlar. Son maç oldukça önemli. ÇÖZÜM LİSESİ ve FATİH MES.ve TEK. ANADOLU LİSESİ takımları arasında oynanacak son maç he iki takımdan birini çeyrek finale taşıyacak.

C Grubunda GEBZE IHH takımı grup birincisi BALKAN KAPLANLARI takımını yenerek liderliği ele geçirdi. Fakat buna rağmen BALKAN KAPLANLARI oyunlarda sergilediği üstün performansı ile grubun gözde takımı olarak dikkat çekiyor. Öte yandan GENÇ HAREKET ve EMEKÇİLER takımı da grupta oldukça başarılı bir performans sergiliyorlar.

D Grubunda ise İNSANA HİZMET DERNEĞİ takımı grup liderliğini sürdürüyor. REYSAŞ ve TERCİH YAPI takımları ise aynı puanlarla çeyrek finalist olma yolunda ilerliyorlar. Bu iki takımın son maçları oldukça önemli zira son maçta galip gelen çeyrek finale adım atacak.

Maçlar zaman zaman çok çekişmeli geçiyor fakat genel itibari ile daha çok kaynaşma ve muhabbet havasında geçiyor. Yenen takımlar da yenilen takımlarda birbirlerini tebrik ediyorlar. Herhangi bir taşkınlık veya kırgınlık söz konusu olmuyor. Tüm katılımcılar turnuvamızdan oldukça memnun olduklarını iletiyorlar. Bizler de bu memnuniyetin turnuvanın sonuna kadar devam etmesini hatta turnuvadan sonra da bu muhabbetlerin kardeşlik havasında devam etmesini temenni ediyoruz.

Dördüncü haftası tamamlanan turnuva ile ilgili olarak İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Ali EROL bir açıklama yaparak tekrardan tüm takımlara başarılar dileyerek finalist takımları şimdiden tebrik ettiğini belirtti.

Oynanan maçlara göre puan durumu aşağıdaki gibidir. Maçlar devam etmektedir.

 

A GRUBU PUAN DURUMU
S.NO TAKIMLAR O G M PUAN
1 MUALLİMUN 4 3 1 6
2 AKSAÇLILAR 4 3 1 6
3 TÜGVA 4 3 1 6
4 DİN GÖR. DER. VE GEBZE MÜFTÜLÜĞÜ 4 2 2 4
5 KREDİ YURTLAR KURUMU 4 1 3 2
6 ERDEMLİ NESİL 4 0 4 0
           
B GRUBU PUAN DURUMU
S.NO TAKIMLAR O G M PUAN
1 GENÇ EFELER 3 3 0 6
2 FATİH MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ 3 2 1 4
3 ÇÖZÜM LİSESİ 3 2 1 4
4 GEBZE İHL 2 0 2 0
5 TEKBİR 3 0 3 0
           
C GRUBU PUAN DURUMU
S.NO TAKIMLAR O G M PUAN
1 GEBZE İHH 4 4 0 8
2 BALKAN KAPLANLARI 4 3 1 6
3 EMEKÇİLER 4 2 2 4
4 GENÇ HAREKET 4 2 2 4
5 YSS KÖPRÜ 4 1 3 2
6 RAFADAN TAYFA 4 0 4 0
           
D GRUBU PUAN DURUMU
S.NO TAKIMLAR O G M PUAN
1 İNSANA HİZMET DERNEĞİ 4 4 0 8
2 TERCİH YAPI 4 3 1 6
3 REYSAŞ 4 3 1 6
4 ÇAYIROVA İHL 4 1 3 2
5 NUN MUTFAK 4 1 3 2
6 ADEM YAVUZ 4 0 4 0

 

Paylaş

Hakkında imhgebze

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter